În atenția candidaților la Bacalaureat 2023

În atenția candidaților la Bacalaureat 2023

  • Accesul în săli se face pe baza cărții de identitate, în intervalul 7.30 – 8.30.
  • Repartizarea pe săli este publicată la avizierul școlii.
  • Candidaţii care dețin materiale/obiecte interzise în sala de examen (telefoane mobile, ceasuri inteligente culegeri, manuale, notiţe, însemnări etc., precum şi orice mijloace electronice de calcul sau de comunicare, poşetă/geantă etc.) sunt îndrumaţi spre sălile de bagaje situate la parter (sala 10 și sala 11), unde vor primi o pungă/plic în care să le introducă, pe care va fi menționat numele lor și unde le vor depozita până la terminarea probei de examen.

Mult succes tuturor!

Comisia de examen

Previous Felicitări PROMOȚIEI 2023!

Copyright © 2021. Toate drepturile rezervate.

Creat de ottoweb