Un an de ,,Școala Încrederii”

Un an de ,,Școala Încrederii,, . Am readus încrederea în școală prin schimbarea culturii organizaționale și prin dezvoltarea relațiilor sănătoase între toți membrii comunității.

Avem o comunitate de prieteni minunați cu care am reușit să facem o schimbare și să o transformăm în stare de bine. Fiecare am adus un plus de valoare școlii,  prin dezvoltarea abilităților de leader, prin comunicare, prin relații pozitive, prin intervenții în sfera educațională și socială , prin împlinire și ambiție.

Prin acest program ne-am dorit un proces de transformare educațională și organizațională, ce înseamnă o transformare organizațională sustenabilă,     de durată și o schimbare a relațiilor de la nivelul școlii  (relații cu elevii, colegii sau părinții), de implementare a practicilor incluse în program la nivelul școlii.

Previous Proiectul eTwinning ,,The Effect of Technological Devices on Our Lives”

Copyright © 2021. Toate drepturile rezervate.

Creat de ottoweb